Собаки та коти - наші віддані друзі. Щоб вони були здоровими і прожили довге життя, їх потрібно годувати правильно! Оскільки вибір харчування для домашньої тварини є повністю Вашою відповідальністю, одразу виникають запитання: 

📌«А як правильно підібрати корм, щоб не нашкодити улюбленцю?»
📌«А може краще годувати «натуральними» кормами»?»

Всього близько десяти років тому практично всі годували собак тим, що їли самі. В умовах сучасності, ситуація стає кардинально протилежною - переважна більшість переходить на сухі корми. З моменту своєї появи, така система харчування породила багато суперечливих міфів про себе:

Перший міф. Годування сухими кормами - це дорого і невигідно.💵💲😱

Однак, щоб скласти повноцінний раціон на натуральних кормах - доведеться витратити набагато більше сил, часу і фінансів, оскільки однієї каші з м'ясом вихованцеві не завжди достатньо. Рекомендовано доповнювати раціон вітамінами та мінералами, бо є висока ймовірність, що тварини не отримують їх з їжі в достатній кількості.

Другий міф. Сухий корм шкідливий і викликає проблеми зі здоров'ям.🐶🦠💊

Правильно підібраний сухий корм не приносить дискомфорту тварині. Проте, проблеми зі здоров'ям можуть виникати, якщо власники підгодовують їх їжею зі столу, або перевищують рекомендовану норму годівлі. Зазвичай, кількість корму на день вказано на пакуванні. Навіть для дуже великої собаки - це всього кілька сотень грамів. І перевищувати порцію не варто.

Третій міф. Тварині корисно чергувати сухий корм з натуральним.🍗🥩🦴🥔

Це зовсім не так. У цих раціонів різні кислотність і засвоюваність. Коли вони змішуються разом, починається дисбаланс і порушення шлунково-кишкового тракту. Не дарма при переході з натурального харчування рекомендують спочатку давати трохи корму (орієнтовно ¼ добової норми) між основними годуванням і поступово протягом 5-7 днів повністю замінювати основні порції на сухий корм. 

Четвертий, і найпоширеніший міф - на одних «сухарях» тварина довго не протягне🤔.⤵️

Як уже згадувалося, сучасні корми містять в собі все необхідне для нормального розвитку і функціонування організму тварини. Єдине, що потрібно улюбленцю на сухому кормі - це достатня кількість свіжої води. Вона завжди має бути доступна тварині.

Якщо Ви не впевнені, який саме корм підібрати для вашого улюбленця, то Ви можете звернутися до нашого менеджера за детальною інформацією (0681009010). Або обрати корм самостійно на сайті https://stemar.com.ua/ враховуючи описи та характеристики товарів.🤗🤗