У 2019 році СТЕМАР став офіційним дистриб'ютором кормів для аквакультури Alltech Coppens. 

Станом на сьогодні, в нашому каталозі кормів для риб від Alltech Coppens, Ви зможете знайти корми для осетра, форелі, сома, коропа, креветки, акваріумних риб, ставкових, декоративних риб, коропів коі та корми для риболовлі.

Alltech Coppens - це світовий виробник кормів для рибного господарства, що забезпечує ефективний ріст та здоров'я риб.

Корми Alltech Coppens розроблені з використанням передових технологій та інгредієнтів найвищої якості для забезпечення здорового росту і розвитку риб. Вони містять оптимальну комбінацію білків, жирів, вуглеводів та мікроелементів, які забезпечують високу конверсію корму, максимальний результат у годівлі риб, а також мінімізують забруднення води.

Ми пропонуємо широкий асортимент кормів Alltech Coppens для різних видів риб, а також індивідуальний підхід до кожного клієнта. Завдяки нашому партнерству Ви зможете отримати якісний продукт та вигідні умови співпраці!

Контакти:

+38 068 100 9010

sale@stemar.com.ua

 

Також компанія СТЕМАР є офіційним імпортером суперпреміум корму RAFI Dolina Noteci для собак та котів з 2022року.

Бренд RAFI, якість якого не поступається лідерам ринку, вважається одним з провідних на польському ринку кормів для домашніх тварин. Ці корми рекомендовані для годування собак та котів усіх порід. Вони забезпечують добову потребу у всіх поживних речовинах, мінералах та вітамінах. Корм є повністю беззерновий, доступний у сухому та вологому вигляді.

Запрошуємо до співпраці дистриб’юторів та розплідників. Кожне звернення щодо співпраці, обговорюється в індивідуальному порядку.

Гарантуємо оперативну обробку замовлень будь-яких обсягів та зручну доставку по всій країні. Надаємо всі необхідні фотографії та описи товарів. Менеджери компанії завжди на зв’язку в робочий час й готові відповісти на будь-які запитання. Ми завжди відкриті до співпраці. Давайте розвиватись разом!

Зателефонуйте чи надішліть листа на електронну пошту, щоб отримати всю необхідну інформацію для вигідної співпраці з ТМ RAFI.

Контакти:

+38 067 553 4750

sale@stemar.com.ua

Шановні власники розплідників собак і котів!

Запрошуємо до співпраці за програмою «Завжди з Рафі».

Зареєструйтесь і отримуйте: вигідні ціни, зручні умови придбання, індивідуальні умови співпраці, спеціальні умови за програмою «Нове життя з Рафі» для цуценят і кошенят, постійно діючу систему бонусних подарунків.

Також, ми запрошуємо до співпраці власників притулків, готелів і власників великої кількості тварин. Для отримання більш детальної інформації про співпрацю зв'яжіться з нами по телефону +38 067 553 4750, або заповніть форму:

https://forms.gle/csmz3ZQ56gHT98XQ7