Для гуртових клієнтів кормів надаємо індивідуальну цінову політику (малі, середні та великі господарства, зоомагазини, розплідники, ветаптеки)
Графік роботи:

Будні: 09:00–17:00
 

0
Мій кошик
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Корми для Коропа

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Корм для ставкових риб — перевірте, який у нас вибір на сайті інтернет-магазину СТЕМАР

Ставки для розведення не в змозі самостійно прогодувати живучих в них риб, тому важливо правильно їх годувати. Правильно підібраний корм для ставкових риб допомагає забезпечити їх повноцінний розвиток в найкоротші терміни, що гарантує більш ефективне розведення та більший прибуток від нього.

У нашому магазині ви можете купити повноцінний основний корм для ставкових риб. Корм для риб має форму, що дозволяє рибам з'їсти цілу порцію без ризику потонути і забруднити дно ставка, що призведе до розвитку несприятливих мікроорганізмів.

Є також продукти, які не каламутять воду, тому риба може жити в кращих умовах завдяки чистій і добре аерованій воді. Це відмінне рішення для невеликих резервуарів, створених відносно недавно, де біосистема все ще може бути нестабільною.

Що потрібно враховувати при виборі корму для ставкової риби?

Утримання риб в ставку вимагає правильного догляду, в тому числі і годування. Корм для ставкових риб повинен задовольняти всі їхні потреби, щоб вони нормально росли і розвивалися. Це також повинно зробити рибу більш стійкою до хвороб, що покращує добробут всієї зграї і запобігає великі втрати її чисельності.

Завжди вибирайте корми відповідно до потреб в поживних речовинах конкретних видів риб. Крім того, запасіться продуктами, які не будуть надмірно забруднювати воду в ставку. Особливо добре працює корм для ставкових риб, оскільки він не відразу опускається на дно. Він легкий, тому плаває у воді, і у риб є можливість з'їсти його, не залишаючи слідів, які можуть погіршити стан води або призвести до зростання бактерій.

У деяких випадках, крім основного корму для риб, варто використовувати ще й спеціалізовані добрива. Вони можуть підтримувати розмноження завдяки інтенсивному росту флори в ставку. Це покращує насичення води киснем і створює більше укриттів, що значно прискорює ріст мальків.

У разі сумнівів порадьтеся з нашими досвідченим фахівцями. Від них ви дізнаєтеся, який корм вибрати для конкретних видів риб, яких ви тримаєте. Таким чином ви визначите, який корм є найбільш перевіреним і найкраще підходить для ваших риб.

Де у Львові купити корми для коропа, ставкової риби?

На даній сторінці сайту інтернет-магазину СТЕМАР можна вибрати і купити корми для коропа — короля ставкових рибок.

Найважливішим фактором, що впливає на смакові якості м'яса коропа, є його харчування. У ставковому рибальстві годування — це забезпечення риб високоякісними кормами. Такий кормовий матеріал є основою для збільшення виробництва, що використовується в дренажних резервуарах, за рахунок збільшення таким чином концентрації поживних речовин в раціоні риб. Завдяки цій процедурі досягається кращий приріст, може бути збільшена щільність посадки і підтримується необхідна споживачам питома вага риби. Харчова цінність та енергетична цінність, а також якість кормів і кількість споживаної натуральної їжі в першу чергу впливають на вміст білків, жирів і мінералів, а також на енергетичну цінність і смак м'яса цих риб.

Корм для коропа німецького бренду Alltech Coppens забезпечує рибу всіма необхідними мінералами і речовинами.

Переваги:

  • добровільне споживання корму рибою;
  • краще засвоєння їжі;
  • хороший стан риби і високі темпи зростання;
  • найкраще забарвлення кольорових різновидів коропа;
  • найкраща зимівля і менші втрати навесні;
  • оптимізація витрат.

Ми пропонуємо найкращий корм для коропа ціна на який нижче ринкової. Ви можете купити корм різного фасування (від 0,5 кг до 25 кг), фракції і типу корму (тонучий, повільно тонучий, плаваючий, що не розпадається до 2 годин і багато інших видів).

Вгору