Обмін та повернення товару здійснюється у відповідності з чинним законодавством України. Це право гарантує Вам «Закон про захист прав споживачів».
Товар може бути повернений або обміняний за умов:

  1.  Від дати покупки пройшло не більше 14 днів.
  2.  Є в наявності чек-оплата (видаткова накладна) про придбання товару.
  3.  Збережено товарний вигляд, споживчі властивості та заводське маркування. Не порушена цілісність фірмової упаковки й товар зберігався за дотриманням умов температури й вологості.
  4.  Товар не використовувався за призначенням та немає слідів екскплуатації.

Обміняти або повернути товар можна зателефонувавшм за контактними номерами, що знаходятья в розділі Контактна інформація. Протягом одного робочого дня з Вами зв'яжеться менеджер для уточнення інформації,а також варіантів доставки повернення товару чи інших питань.
Кошти будуть повернені покупцеві  протягом 7 календарних днів з моменту отримання нами товару.
Повернення коштів за товар на карту клієнта, здійснюється після надання клієнтом данних для повернення. (Реквізитів для оплати)
Якщо на момент обміну, аналогічного товару немає у продажу, Ви можете придбати будь-які інші види продукції з наявного у нас асортименту з відповідним перерахуванням вартості, або отримати назад кошти, в розмірі вартості повернутого товару.

Звертаємо Вашу увагу на те, що в разі обміну або повернення товару (товар не підійшов за кольором, формою, габаритами, розміром або з інших причин не може бути використаний), всі витрати на доставку пов'язані з обміном і поверненням, здійснюються за рахунок покупця.

Якщо товар неналежної якості (мається на увазі товар, який несправний і не може забезпечити виконання своїх функціональних якостей; відмінність елементів дизайну або оформлення від заявлених в описі на сайті), послуги за доставку повернення товару, здійснюються за рахунок інтернет-магазину СТЕМАР.