Доставка по Україні:

Доставка товарів по Україні здійснюється за допомогою транспортних компаній:

Доставка можлива як у відділення, так і за точною адресою та оплачується згідно тарифів перевізника.

Після відправки Вашого замовлення, номер товаро-транспортної накладної прийде на телефон, вказаний в замовленні, у вигляді SMS. За цим номером, Ви зможете отримати товар в представництві транспортної компанії у вашому місті при наявності паспорта або водійського посвідчення.

Термін доставки по Україні, залежно від віддаленості населеного пункту, зазвичай, становить 1-3 дні з моменту відправки. Замовлення зберігаються на відділенні 3 робочих днів, з моменту прибуття, на 4 день відбувається автоматичне повернення.

  • Якщо Вам не вдається вчасно забрати Ваше замовлення, будь ласка, зверніться за допомогою до нашого менеджера;
  • Якщо Ваше замовлення з оплатою при отриманні, після закінчення терміну зберігання, повертається до нас, наступне Ваше замовлення ми відправимо за умови 100% передоплати, оскільки компанія здійснює повернення замовлень за власний рахунок.

Способи оплати:

1. Оплата замовлення при отриманні (комісія за накладний платіж за наш рахунок):

  • Оплата здійснюється після перевірки вмісту посилки на відповідність згідно замовлення. Звертаємо Вашу увагу, що при отриманні замовлення у відділенні компанії перевізника або у кур'єра, Ви підписуєте акт прийому-передачі, яким підтверджуєте факт перевірки замовлення на відповідність Вашому замовленню, а також погоджуєтеся з зовнішнім виглядом товару, його комплектацією та не маєте претензій до інтернет-магазину і компанії перевізника;
  • Оплата послуги переказу грошових коштів за тарифами перевізників "Нова пошта" та "Міст Експрес", здійснюється за рахунок нашої компанії.

2. Передоплата на розрахунковий рахунок компанії:

  • Здійснюється через мобільний додаток, а також у найближчому відділенні будь-якого банку через касу або термінал.

3. При сумі замовлення більше 15 000 грн, передбачена 100 % передоплата на рахунок компанії.

Наші реквізити:

Товариство з обмеженою відповідальністю «СТЕМАР РИТЕЙЛ»

(скорочена назва ТОВ “СТЕМАР РИТЕЙЛ”)

ЄДРПОУ 43495145

Р/р. UA583052990000026004021014171

АТ КБ "ПРИВАТБАНК"