Для гуртових клієнтів кормів надаємо індивідуальну цінову політику (малі, середні та великі господарства, зоомагазини, розплідники, ветаптеки)
Графік роботи:

Будні: 09:00–17:00
 

0
Мій кошик
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Корми для Сома

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Якісні корми для сома купити з доставкою по Україні на сайті інтернет-магазину СТЕМАР

Риба може принести великий прибуток, якщо з нею поводитися правильно і, отже, правильно годувати. Корм для риб допомагає їм рости без проблем, допоможе зменшити ризик різних захворювань, тому він має велике значення для профілактики здоров'я риб.

Харчування риб дуже важливо для їх здоров'я і, як наслідок, — якщо ви розводите рибу для подальшого продажу — також для якості їх м'яса, тому вибирайте корм, який відповідає їхнім потребам в харчуванні. Переконайтеся, що він доступний в формі, придатній для видів риб що розводите, і відповідає всім вашим потребам у розвитку і здоров'я.

На даній сторінці сайту нашого інтернет-магазину ми пропонуємо купити корм для сома ціна на який нижче ринкової. Представлена продукція відомого німецького бренду Alltech Coppens. У нас на сайті зручний інтерфейс, де ви можете відфільтрувати потрібний товар по:

  • особливостям (потопаючий, плаваючий, з високою засвоюваністю, без білків тваринного походження та інше);
  • фракції;
  • фасуванню;
  • вазі риби і довжині.

Опис виду

Соми — велика прісноводна риба, яка виростає до 1,7 м в довжину. Вони можуть важити до 60 кг. Вони можуть сходити на берег в пошуках їжі або переміщатися між водоймами. Природне місце існування сома — озера, річки, болота, які пересихають тільки на час. Соми можуть жити в дуже високій щільності (до 300 кг риби на кубічний метр!). Що робить їх видом, що віддається перевага аквакультури. Однак з точки зору захисту тварин такі високі щільності неприпустимі і не мають заохочувати.

Споживання продуктів харчування і енергії

Розведення сома важкий процес. Ми пропонуємо використовувати корми, які не містять генетично модифікованих інгредієнтів. Харчування для сома високої якості знайдете на нашому сайті.

Корм для сома для зростання Alltech Coppens

Інтернет-магазин СТЕМАР пропонує корми для багатьох видів вирощуваних риб. Наші корми адаптовані до конкретних потреб в харчуванні кожного виду. Поєднання ретельно відібраної сировини і продукції відповідно до найвищих стандартів якості гарантує, що вони забезпечують рибу всіма необхідними поживними речовинами для розвитку.

Щоб забезпечити нашим клієнтам найкращі економічні результати, корми адаптовані до потреб риб в харчуванні, але в той же час враховуються різні умови розведення.

Як і інші види кормів, представлених на нашому сайті, корми для зростання неодноразово тестувалися на випробувальних фермах. У той же час вони все ще переглядаються і поліпшуються з використанням останніх досліджень в області годування риб і виробництва кормів.

Результатом досліджень є оптимізовані корми, що сприяють швидкому зростанню і гарному стану риби, а значить, максимально можливого прибутку для наших клієнтів.

Корм для мальків сома від бренду Alltech Coppens

Висока виживаність, високий зріст і здоровий розплід і мальки сома можуть бути отримані тільки в оптимальних умовах. У будь-якому инкубатории надзвичайно важливо забезпечити молодь найкращим кормом. Інтернет-магазин СТЕМАР пропонує спеціально приготовлені корми з поживних речовин і передових технологій виробництва.

Всі представлені в каталозі корми збагачені натуральними речовинами, які підтримують розвиток травної системи і допоміжних органів, сприяють перетравленню і засвоєнню поживних речовин. Нуклеотиди, глюкан і інгредієнти, що врівноважують бактеріальну мікрофлору, забезпечують здоров'я і правильний розвиток динамічного розплоду і мальків.

Вгору