Для гуртових клієнтів кормів надаємо індивідуальну цінову політику (малі, середні та великі господарства, зоомагазини, розплідники, ветаптеки)
Графік роботи:

Будні: 09:00–17:00
 

0
Мій кошик
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Корми для Осетра

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Великий вибір кормів для осетрових, із доставкою по Україні

Підбір правильного корму становить половину успіху бізнесу з розведення осетрових риб. Компанія «СТЕМАР» пропонує корми для осетра купити в Києві і Україні, з оперативною доставкою, за 1-2 дня. Співпраця з компанією «СТЕМАР» також дає швидкий зворотний зв'язок, можливість проконсультуватися при виборі відповідного сорту корми, вигідні знижки. До того ж, компанія є офіційним дистриб'ютором кормів Alltech Coppens, представлених за доступними цінами.

Особливості вибору кормів для осетрів

Різні сорти кормів підбираються з урахуванням різних факторів: віку і статі риби. Зокрема, розрізняють такі види кормів для:

  • Малька;
  • Відгодівлі осетрів;
  • Маток;
  • Набору росту.

Усередині кожного виду також є певні класифікації, в залежності від складу і особливостей застосування. Наприклад, серед корму для малька осетра можуть бути сорти Advance, Vital, Start Premium.

Start Premium відрізняється дрібною фракцією (1 мм), складається з рибного борошна високої якості, містить риб'ячий жир, бета-глюкан, який зміцнює природний імунітет, поліпшує опірність хворобам. За рахунок м'якої текстури, цей корм стимулює до їжі навіть самих перебірливих мальків. Високий вміст протеїну гарантує швидкий набір зростання.

Advance — потопаючий корм-крупка для мальків, що відрізняється високим рівнем енергетичної цінності, збалансованим складом (жири, протеїни, клітковина, зола, фосфор). Включення цього корму в раціон малюків забезпечує повноцінний набір ваги, підвищує рівень виживання. Різновид корму може використовуватися для відгодівлі старших мальків.

Ще один якісний корм для малька — Essence, який не тільки добре засвоюється, а й зменшує забруднення води нітратами і нітритами. Корм відмінно підходить в якості заміни артемії, знижує ймовірність деформації скелета малюків. Такий сорт можна додавати вже на другий день введення кормів.

Для маток осетра розроблений корм Сaviar, в якому містяться всі необхідні вітаміни, амінокислоти, жири, протеїни. Збалансований склад корму стимулює осетра виробляти якісну ікру. Корм для осетра купити в Україні можна для установок замкнутого водопостачання.

Корм Repro розроблений також для вироблення ікри осетровим маточним поголів'ям. Містить повний набір вітамінів, мікроелементів, які допомагають сформувати якісну ікру і здорових малюків. Зокрема, в складі корму містяться амінокислоти, високоякісний білок, що стимулюють повноцінний розвиток ікринок. Бета-глюкан, що входить до складу, підвищує опірність хворобам, що особливо важливо для відновлення риб після нересту. Якісний корм є гарантією якісного поповнення поголів'я осетрових.

Найбільш великий і різноманітний асортимент в продукції компанії Alltech Coppens представлений кормами для відгодівлі осетра.

Корм Supreme-15 підходить для всіх видів осетрових, відрізняється середнім рівнем енергетичної цінності, забезпечує оптимальний ріст риб, максимальний кормовий коефіцієнт.

Корми для Осетра Intensiv підходять для годування осетрів, що живуть в Садковий і ставкових господарствах. Є кормом преміум класу, дає хороші показники зростання.

Star Alevin — потопаючий корм, який підходить для різних видів осетрових, а також донних риб. Гранули опускаються на дно, де риби можуть спокійно його поїдати, неспішно переміщаючись. Корм містить всі вітаміни, мінерали та амінокислоти, потрібні для швидкого набору ваги.

Правильно підібрані корми для осетрових допоможуть поліпшити рентабельність рибного господарства. Завдяки збільшенню поголів'я риб, зменшення кількості хвороб, в майбутньому скорочуються витрати на обслуговування господарства.

Компанія «СТЕМАР» виконує доставки кормів для осетрових оперативно по всій Україні.

Вгору