Для гуртових клієнтів кормів надаємо індивідуальну цінову політику (малі, середні та великі господарства, зоомагазини, розплідники, ветаптеки)
Графік роботи:

Будні: 09:00–17:00
 

0
Мій кошик
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Корми для Форелі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Форель - це елітна риба, яка в природі харчується живою їжею. Перш за все мальки люблять різних мух, комарів, личинок і жуків, в той час як доросла особина переходить на дрібну рибу. Форель, призначена для сільськогосподарського розведення, харчується також гранульованими сухими кормами, які дають можливість регулювати дозування поживних речовин. Як правило, сьогодні всі промислові рибні господарства купують саме корм.

Як правильно вибрати корми для форелі?

Сьогодні форель можна отримати не тільки з гірських річок, а й з промислового рибоводного ставка. Хоча розведення цього виду риб — це надзвичайно кропітка праця. Крім особливих умов вирощування, потрібні також спеціальні корми для форелі. В Україні вони сьогодні широко затребувані в зв'язку з розвитком даної сфери господарювання.

Як вибрати і де купити корми для форелі?

Різноманітні корми для цього цінного виду риб доступні в багатьох торгових точках. Але досвідчені рибоводи воліють асортимент професійних магазинів з бездоганною репутацією. До них відноситься і інтернет-магазин компанії ТОВ Стемар. У нас пропонується продукція провідних вітчизняних і зарубіжних виробників, якість якої відповідає найвищим міжнародним стандартам. Це сухі корми для форелі з каталогу Alltech Coppens (Німеччина) та інших іменитих торгових марок. Підібрати їх можна по самим різним критеріям.

Вибір за вагою риби

У різному віці у форелі різні запити. З урахуванням того, на якому етапі розвитку знаходиться і яку вагу має риба, потрібно підбирати і корми. Для форелі у Львові, в Києві, Харкові та інших населених пунктах України їх найвигідніше замовити через наш сайт. Наші консультанти допоможуть вам підібрати оптимально підходящий варіант корми для малька і дорослих особин вагою від 0,01 г до 4 кг.

Фракція, фасування

Залежно від завдань, які ставить підприємець, його переваг, особливостей рибоводне господарство, характеристик риб і рекомендацій експертів, у нас можна вибрати і замовити корми для форелі, що мають різні фракції і насиченість поживними речовинами. Причому вибір за розміром гранул надзвичайно великий — від 0,2 до 9,0 міліметрів. Розфасовані корми можуть бути теж по-різному — в упаковці від 0,5 кг до 25 кг.

Особливості кормів

Форель різного віку в природних умовах харчується по-різному. Для малька необхідні комахи і личинки, а для дорослої потрібна дрібна риба. Але якщо розводити її в садках, то краще використовувати гранульований сухий корм. Для форелі замовити з доставкою в нашому інтернет-магазині можна такі його варіанти:

  • Тонучий. Його гранули повільно занурюються в воду, одночасно привертаючи увагу риб. Це сприяє підвищенню їх апетиту, а також знижує відходи з марно осіли кормів.
  • Без білків тваринного походження. Ці елементи кормів набагато гірше засвоюються, ніж продукція з риб і ракоподібних, а тому знижують ефективність відгодівлі риб.
  • Висока засвоюваність. Завдяки цьому риба швидше росте. Забезпечується така характеристика за рахунок застосування, наприклад, дрібних частинок ракоподібних, а точніше криля.
  • Для садів і ставків. У штучних умовах дуже важко досягти високої продуктивності в розведенні риб. А високий вміст протеїну сприяють швидкому зростанню риб.
  • З низьким рівнем виділення фосфору й азоту. Для цього корм виробляють з максимально якісних компонентів. В результаті вода у водоймі не забруднюється набагато довше.
  • Для УЗВ. Це спеціально розроблені кормові склади, які мінімально забруднюють воду в установках замкнутого водопостачання нітратами і нітритами, зберігаючи її чистою.
  • З астаксантіном. Це природний барвник, за своєю дією аналогічний продукції з ракоподібних. З нього форель знаходить характерне червоне забарвлення.

Від якості кормів залежить ефективність господарювання і характеристики одержуваної продукції. Тому економити при їх виборі не рекомендується. Але в нашому інтернет-магазині можна кращі корми для форелі купити за адекватною ціною. У них будуть всі необхідні поживні речовини, каротиноїди, фосфатиди, риб'ячий жир, премікси та антиокислювачі. До їх складу входять такі компоненти, як дріжджі кормового типу, а також подрібнені до стану борошна водорості, риба та ракоподібні. Використовуючи корми з нашого асортименту, ви зможете істотно підвищити рентабельність господарювання.

Вгору