Alltech Coppens - це світовий виробник високоякісних рибних кормів, які протягом багатьох років заслужили довіру рибалок у всьому світі. Їх продукція розроблена з використанням наукових досліджень та інновацій, щоб забезпечити оптимальні смакові та приманюючі властивості.

Перевагами Alltech Coppens є:
✅ Висока якість інгредієнтів: Alltech Coppens використовує лише найкращі інгредієнти, такі як: морське рибне борошно, риб'ячий жир та криль. Це робить корм Alltech Coppens для риболовлі особливо привабливим для риб.
✅ Широкий асортимент: Alltech Coppens пропонує широкий спектр кормів для різних видів риб та різних методів риболовлі таких як стік та флет метод.
✅ Ефективність: Корми Alltech Coppens мають високі приманюючі властивості, малу розчинність, що робить їх дуже економними та ефективними.
✅ Доступність: Корми Alltech Coppens доступні в широкому діапазоні цін, щоб задовольнити потреби рибалок з будь-яким бюджетом.

Деякі популярні продукти Alltech Coppens:

🐟 ❄️Premium Carp 
Цей корм спеціально розроблений для коропа. Гранули можна використовувати як самостійне підгодовування, або додавати до донної приманки як атрактант. Чудово підходить для використання в холодній воді через знижений вміст жиру. З настанням холодів метаболізм риб сповільнюється, і їм необхідний нежирний раціон.

🐟 ☀️Black Halibut 
Цей корм ідеально підходить для ловлі сома та інших прісноводних риб. Пелетси добре зберігаються у воді кілька годин після першого закидання. Тому одну й ту саму приманку можна використовувати протягом тривалого часу з упевненістю в тому, що дрібна риба не проковтне ретельно закріплену гранулу. Ця приманка, спеціально розроблена для використання з волосяним оснащенням, має спеціальний отвір.

🐟 📅Red Premium Select 
Цей універсальний корм можна використовувати для ловлі різних видів риб, як мирних, так і хижих. Цей пелетс особливий тим, що підходить для використання протягом усього року.

Офіційним представником Alltech Coppens на території України є компанія CТЕМАР. 

Де купити Alltech Coppens?
Інтернет-магазин CТЕМАР: stemar.com.ua

З Alltech Coppens ваша риболовля буде завжди успішною!🏆✅