Спеціалізоване племінне господарство для розмноження й вирощування тварин називається розплідником. 

Як бізнес-ідея "розплідник" — дуже приваблива, особливо для людей, які люблять тварин і хочуть поєднувати своє хобі і бізнес. Разом з тим, такий вид діяльності потребує багато енергії, постійної уваги, контролю і включає в себе необхідність постійного особистісного розвитку заводчика, який хоче бути конкурентним в даному ринку.

Розплідники міського типу, найчастіше розташовані в типовій міській квартирі. Такий розплідник є більш обмеженим в можливостях повноцінної роботи, оскільки бракує площі, яку власники можуть виділити для тварин. Є і добрий момент, такі тварини ростуть у постійному контакті із заводчиком та його родиною, що добре впливає на психоемоційний розвиток тварин.

Другий варіант це - розплідник заміського типу. Цей тип має багато переваг та вважається найбільш правильним, зручним і функціональним.  Коти та собаки дуже соціальні істоти, їм потрібне спілкування. Тож відповідальні заводчики постійно беруть своїх підопічних до себе в будинок, у гості, але при цьому кожна тварина має свій особистий життєвий простір, місце для сну, ігор та приймання їжі.

Невід’ємною ознакою хорошого розплідника є якісне харчування для тварин. Здорове харчування від народження забезпечує стабільний ріст, повноцінний розвиток та відмінний екстер`єр.

Повнораціонний корм для собак та котів Rafi - відмінний вибір для всіх, хто хоче подбати про здоров'я і стан своїх улюбленців. Цю продукцію охоче використовують заводчики і ті, у кого вдома є вихованці різних порід, різного віку та фізіологічного стану. 

Rafi - це польський корм супер-преміум класу для собак і котів. Він є повністю беззерновим та не містить консервантів, барвників, ароматизаторів. У виробництві корму Rafi використовується тваринна сировина з додаванням фруктів, чебрецю і масел. Ця лінія створена за погодженням з ветеринарами та іншими фахівцями і користується великою популярністю на ринку товарів для тварин.

Беззерновий корм для собак та котів доступний у сухому та вологому вигляді. Він ідеально підходить для тварин з певною харчовою непереносимістю або алергією. Завдяки високому вмісту м'яса та ретельно відібраними овочами і фруктами, Ви можете бути впевнені, що корм, який Ви даєте своєму вихованцеві, повністю відповідатиме його харчовим потребам. 

Кожен прийом їжі Вашого улюбленця буде збагачений лляною олією. Це цінне джерело n-3 і n-6 жирних кислот, вітаміну Е і ряду біологічно активних сполук з протизапальними властивостями. Вони регулюють ліпідний обмін і впливають на роботу травної системи. Поживні речовини гарантують правильну мінералізацію кісток і зубів, безпосередньо це зумовлено вмістом хондроїтину у  складі сухих кормів, який забезпечує зоровий розвиток кісток та суглобів. В асортименті товару є окрема лінія корму для стерилізованих та кастрованих котів. ЇЇ особливість полягає у зменшенні відсотку жиру , що запобігає набиранню ваги без втрати м`язової маси. Також в складі є потрібні незамінні амінокислоти, які окислюють жири й запобігають утворенню каменів в сечовій системі.
Ці корми рекомендовані для годування собак та котів усіх порід. Вони забезпечують добову потребу у всіх поживних речовинах, мінералах і вітамінах.

Компанія СТЕМАР піклується про тварин та хоче зробити якісний корм супер-преміум класу більш доступним, адже здоров’я тварин є в пріоритеті.

Для розвитку довготривалих та продуктивних партнерських відносин ми підготували для розплідників програму співпраці з цікавими індивідуальними умовами.

За деталями звертайтесь за номером телефону: 0670090877. Або заповнюйте Google-форму для зворотного зв’язку:  https://forms.gle/csmz3ZQ56gHT98XQ7