Для гуртових клієнтів кормів надаємо індивідуальну цінову політику (малі, середні та великі господарства, зоомагазини, розплідники, ветаптеки)
Графік роботи:

Будні: 09:00–17:00
 

0
Мій кошик
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Тваринництво

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Якісні та безпечні корми для домашніх тварин

У тваринництві є багато проблем, пов'язаних з хворобами тварин, різким зменшенням поголів'я. Часто подібні складнощі зі здоров'ям у домашніх тварин викликані неправильним або неякісним кормом. Щоб виключити цю проблему, компанія «СТЕМАР» пропонує корми для домашніх тварин купити у Львові, створені на базі високоякісної сировини.

Особливості та переваги кормів від «СТЕМАР»

В асортименті магазину «СТЕМАР» представлені корми для домашніх тварин виробництва компаній:

Корми для домашніх тварин (кіз, овець, корів) представлені різними категоріями, найбільш затребуваними залишаються лизунці, вітамінно-мінеральні комплекси і сухе молоко.

Компанія Royal İlaç випускає різноманітні корми для домашніх тварин, особливою популярністю користується продукція серії Royal Licking. Це лизунці для кіз і овець, які випускаються в різному складі, котрий дозволяє задовольнити базові потреби тварин в солях і мінералах. Регулярне використання лизунців зміцнює імунітет, підвищує якість вовни, збільшує продуктивність великої рогатої худоби.

Мінеральний блок-лизунець призначений для кіз, овець, корів, коней, свиней. Тварини, які регулярно лижуть мінеральний блок, менш схильні до хвороб, у самок підвищується рівень лактації і знижується відсоток безпліддя. Тварини, в раціон яких входить мінеральний лизунець, не будуть лизати і гризти неїстівні землю, каміння, кістки, пакети, які викликають діарею і навіть смерть. Рішення купити мінеральні корми для домашніх тварин недорого допоможе збільшити поголів'я тваринницького господарства, збільшити його продуктивність.

Компанія Miavit вже більше 20 років випускає корми для домашніх тварин, виробляє премікси, добавки, кормові добавки та комбікорми.

Найбільш затребуваними в асортименті компанії Miavit є вітамінно-мінеральні комплекси і рідкі вітамінні добавки. Для домашньої птиці і поросят пропонується добавка «Міафос», в складі якої містяться всі необхідні вітаміни і мінерали, завдяки яким зміцнюється скелет, поліпшується якість яєчної шкаралупи. Також добавка виступає профілактикою діареї у поросят.

Як замінник молока для телят рекомендується сухе молоко Eurolac Green виробництва компанії Schils. У складі молока міститься суміш особливих компонентів, що підтримують флору травного тракту і імунну систему. В приготованому вигляді суміш зберігає свіжість протягом доби, навіть в жарку погоду.

Корми для домашніх тварин купити в Україні варто в магазині «СТЕМАР», адже така інвестиція допоможе підвищити продуктивність і скоротить витрати вашого господарства.

Вгору