Кількість
|
Вартість
|
||
|
Склад:
1 мл розчину:
Івермектин – 10 мг;
Наповнювач – до 1 мл.
Опис:
Прозорий безбарвний розчин.
Показання для використання:
Інтермектин призначений для контролю та лікування паразитичних захворювань різної локалізації у тварин, діє на личинкові та статевозрілі стадії нематод шлунково-кишкового тракту та легень, а також на личинки підшкірних, носоглоткових, шлункових оводів, вошей, кровососок та саркоптоїдних кліщів.
Призначають великої рогатої худоби при стронгілятозах, трихоцефальозі, стронгілоїдозі, телязіозі, сифункулятозах, гіподерматозі, псороптозі, саркоптозі та хоріоптозі.
Вівцям при диктіокаулезі, протостронгільозі, гемонгоспі, остертагіозі, нематодирозі, маршалагіозі, кооперіозі, хабертіозі, езофагостомоз, буностомоз, трихоцефальоз, стронгілоїдозі, малофагозе, естрозе,
Козам при стронгілятозах, трихоцефальозі, стронгілоїдозі, саркоптозі, хоріоптозі.
Свиням при трихоцефалізі, аскаридозі, метастронгільозі, езофагостамозі, стронгілоїдозі, гематопінозі та саркоптозі.
Проти нематод препарат застосовують тваринам перед постановкою на стійлове утримання і навесні перед виведенням на пасовище, проти личинок оводів – після закінчення льоту оводів, проти збудників арахно-ентомозів – за показаннями.
Препарат вводять підшкірно, одноразово, у тяжких випадках захворювання на саркоптоїдози обробку проводять дворазово з інтервалом 8 – 10 днів.
Свиням Інтермектин призначають у дозі 1 мл на 33 кг живої маси тварини шляхом підшкірної ін'єкції в області шиї. Дуже важливою є точність дозування препарату для молодих свиней, особливо масою до 16 кг.
Не дозволяється застосування препарату дійним, хворим на інфекційні хвороби та виснаженим тваринам, а також вагітним самкам менш ніж за 28 днів до початку лактації.
Івермектин малотоксичний для теплокровних тварин, у рекомендованих дозах не має сенсибілізуючої, ембріотоксичної, тератогенної та мутагенної дії . При підвищеній індивідуальній чутливості до івермектину у деяких тварин спостерігається збудження, посилення салівації, почастішання дефекації та сечовипускання, атаксія. Зазначені симптоми проходять найчастіше мимовільно, без застосування терапевтичних засобів.
Період повного виведення препарату з організму тварин
М'ясо великої рогатої худоби, кіз, овець – 28 днів, м'ясо свиней – 21 день.
М'ясо тварин, вимушене вбитих раніше встановленого терміну, може бути використане для годування м'ясоїдних або для м'ясо-кісткового борошна. Молоко після термічної обробки використовується лише для годування тварин.
у сухому, захищеному від світла місці, при температурі 15 – 25°C.