Кількість
|
Вартість
|
||
|
Енроксил 10% – антибактеріальний лікарський препарат у формі розчину для ін'єкцій, який містить як діючу речовину 100 мг/мл енрофлоксацину та допоміжні компоненти – воду для ін'єкцій, гідрооксид калію, бутанол.
Зовнішній вигляд – прозорий розчин жовтого кольору.
Випускають препарат розфасованим у флакони із темного скла, закриті гумовою пробкою під алюмінієву обкатку по 50 та 100 мл.
Зберігають у сухому, темному, недоступному для дітей місці при температурі від +8º до +25ºС. Термін придатності – 3 роки.
Застосування препарату
Велика рогата худоба: лікування тварин при шлунково-кишкових та респіраторних захворюваннях, які викликані мікроорганізмами, чутливими до енрофлоксацину (колідіарея, колісептицемія, пастерельоз, сальмонельоз, стафілококоз, мікоплазмоз), а також вторинних інфекцій при вірусних.
Свині: лікування тварин при шлунково-кишкових та респіраторних захворюваннях, які спричинені мікроорганізмами, чутливими до енрофлоксацину (пастерельоз, лептоспіроз, ензоотична пневмонія, бактеріальна бронхопневмонія, колідіарея, колісептицемія, сальмонельоз, міхкосіноз)
Дозування
Доза становить 2,5-5 мг енрофлоксацину на 1 кг маси тіла:
Підшкірно:
- велика рогата худоба – 2,5 мл на 100 кг маси тіла один раз на добу. При лікуванні частих респіраторних інфекцій та сальмонельозу дозу збільшують удвічі (5 мг енрофлоксацину на 1 кг маси тіла), тобто. до 5 мл препарату на 100 кг. маси тіла. Курс лікування – 2-3 доби, а при сальмонельозі – 5 діб.
Внутрішньом'язово:
- свині – 2,5 мл на 100 кг маси тіла раз на добу. Під час лікування частих респіраторних інфекцій і сальмонельозу дозу збільшують удвічі, тобто. до 5 мл препарату на 100 кг. маси тіла. Курс лікування – 2-3 доби, а при сальмонельозі – 5 діб. При ММА-синдромі тривалість лікування становить 1-2 доби.
В те саме місце можна вводити не більше 5 мл.
Протипоказання
Підвищена чутливість до енрофлоксацину.
Не вводити собакам у перші 12 місяців життя, а великим породам – перші 18 місяців життя, вагітним сучкам та свиноматкам, а також сучкам у період лактації.
Не лікувати тварин із ознаками захворювань центральної нервової системи.
Не застосовувати одночасно з препаратами тетрациклінового ряду, макролідами (еритроміцином), хлорамфеніколом, теофіліном, щоб уникнути побічних ефектів. Не застосовувати при виявленні стійких штамів патогенних бактерій, резистентних до хінолонів.
Період виведення
Забій тварин на м'ясо дозволяється через 10 діб після останнього застосування препарату. Вживання молока для харчування людям дозволяється через 7 діб після останнього застосування препарату. Залежно від укладання ветеринарної медицини, до зазначеного терміну, м'ясо та молоко згодовують непродуктивним тваринам або утилізують.