Кількість
|
Вартість
|
||
|
Телята, лошата, козенята, ягнята: профілактика та лікування тварин, хворих на діарею, колісептицемію, дизентерію, стрептококовий поліартрит, сальмонельоз, пастерельоз, пневмонія, стафілококові абсцеси, омфаліт, а також при захворюваннях органів дихання та сечовивідної системи, які спричинені мікроорганізмами чутливими до триме-топриму та сульфамонометоксину.
Свині: профілактика та лікування тварин, хворих на колібацильоз, дизентерію, кокцидіоз, атрофічний риніт, сальмонельоз, гемофільоз, пас-терельоз, токсоплазмоз, а також при захворюваннях органів дихання та сечовивідної системи, які спричинені мікроорганізмами чутливими до триметоприму та сульфамонометоксину.
Домашня птиця (курчата на відгодівлі, індики на відгодівлі, кури-несучки та батьківські лінії): профілактика та лікування птиці, хворої на кокцидіоз, колісептицемія, сальмонельоз, пастерельоз, стафілококова інфекція, інфекційний риніт тощо.
Кролі: кокцидіоз, пастерельоз, стафілококова інфекція, колібацильоз, сальмонельоз, які спричинені мікроорганізмами чутливими до триме-топриму та сульфамонометоксину.
Профілактична доза становить половину терапевтичної, курс терапії 5-7 діб;
- домашня птиця(курчата на відгодівлі, індики на відгодівлі, кури-несучки та батьківські лінії) – для лікування кокцидіозу доза становить 800 г препарату на 100 л питної води щодоби. Тривалість лікування – 3-5 діб. Для лікування інших хвороб доза становить 200 г порошку на 100 л питної води (або 4 кг на 1 т корму) протягом 5 діб. Профілактична доза становить половину терапевтичної, курс терапії 5-7 діб;
- кролі – 8 г порошку на 1 л питної води щодоби протягом 5 діб. Профілактична доза становить половину терапевтичної, курс терапії 5-7 діб.
Трисульфон порошок призначають перорально з питною водою у дозі: телята, лошата, козенята, ягнята, свині– 10 г препарату на 40 кг маси тіла щодоби протягом 5 діб. Препарат додають до питної води (10 г на 5 л води) або до корму (60 г на 10 кг корму)
Не застосовують тваринам із підвищеною чутливістю до триметоприму та сульфамонометоксину, а також тваринам із порушеннями функції нирок.
Не застосовують курям-несучкам, яйця яких використовують в їжу людям.
Забій тварин на м’ясо дозволяється через 10 днів після останнього введення препарату. Залежно від висновку лікаря ветеринарної медицини, до зазначеного терміну, м’ясо згодовують непродуктивним тваринам або утилізують. Не дозволяється вживати яйця курей, яким застосовували препарат.
Персонал, який працює з препаратом, повинен дотримуватись основних правил гігієни та безпеки, що прийняті при роботі з ветеринарними препаратами.