Chicopee HNL Urinary корм холістик для котів

468,00 грн
  • Зроблено в Німеччині Зроблено в Німеччині
  • Здорова шкіра і шерсть Здорова шкіра і шерсть
  • Натуральні інгредієнти Натуральні інгредієнти
без податку Доставка протягом 1-3 днів
Фасування
Кількість
В наявності

Chicopee HNL URINARY - повнораціонний корм, який підходить для котів з сечокам'яною хворобою в якості профілактики, а також для розчинення струвитів (кристалів з солей фосфору і магнію). Для більшої ефективності необхідно пройти курс до шести місяців.

М'ясо свійської птиці. Птах - самий засвоюваний і дієтичний білок. У кормі використовується тільки м'ясо свійської птиці (курка, фазан, качка), вирощене на власних фермах.

Без консервантів. Для зберігання в кормі використовуються тільки натуральні антиоксиданти.

Масло лосося. Якісне масло лосося багате незамінними жирними кислотами Омега-3, в тому числі DHA (докозагексаєнової кислоти) і EPA (ейкозапентаєнової кислоти), які  впливають  буквально на всі органи і системи організму.

Екстракт зелено-губчатого молюска. Зелено-губчатий молюск - це джерело глікозаміногліканів (ГАГ) та будівельних матеріалів хрящової тканини. На відміну від штучно синтезованих аналогів, ГАГ з м'яса новозеландського зелено-губчатого молюска добре засвоюються і не викликають негативних наслідків на організм кішок.

Журавлина, чорниця, квітки календули. Збагачення раціону і насичення корму вітамінами.

Екстракт Юккі. Зменшення запаху фекалій і зміцнення імунітету.

Цикорій. Джерело інуліну, який надає антитоксичну і захисну дію. ⠀

Нова формула була розроблена з урахуванням вимог вибагливих вихованців за допомогою сучасних технологій, які не вимагають проведення випробувань на тваринах. Корми в лінійці відносяться до класу холістік і містять всі необхідні вітаміни для здоров'я і краси Вашого вихованця. Без штучних добавок і барвників.

- повнораціонний корм для дорослих котів з проблемами сечостатевої системи

- як основний та додатковий корм для дорослих котів всіх порід з проблемами сечостатевої
системи, віком від 12-ти місяців життя.

Склад: М'ясо птиці (свіже і дегідроване, 25%), рисове борошно, рис (14%), тваринний жир,печінка (свіжа і дегідрована, 9,5%), смалець (дегідрований), бурякова пульпа (без цукру), гідролізат протеїну, клітковина гороху, картопляний білок, карбонат кальцію, клітковина,горох (сушений, 0,7%), масло лосося (0,7%), насіння льону, рибне борошно, яєчний порошок, дріжджі (сушені, 0,24%), сушена журавлина (0,1%), чорниця(висушена, 0,1%), олігосахариди маннану (0,1%), екстракт новозеландських мідій, бета-глюкану (0,06%), квіти календули (сушені), порошок цикорію, юкка (сушена).

Хімічний склад: Білок 25,0%, жир 21,0%, сира клітковина 4,5%, сира зола 5,7%, кальцій 0,73%, фосфор 0,63%, натрій 0,4%, магній 0,07%.

Вага кота (кг)

Рекомендовані порції вказані на один день в грамах

2-3

30 – 50

4-5

50 – 75

6-7

75– 90

8

100

Характеристики

Особливості корму:
Здорова шкіра і шерсть
Зроблено в Німеччині
Натуральні інгредієнти

Відгуки

Наразі ще немає відгуків.

Напишіть свій відгук

Chicopee HNL Urinary корм холістик для котів

Напишіть свій відгук