best drag and drop website maker software

Мінеральні лизунці Royal для ВРХ, овець, кіз, коней.

        Дефіціт мінералів і солі знижує продуктивність тварин, викликаючи також втрату апетиту, погіршення стану здоров'я і розлад репродуктивних функцій. Лизунці Royal® мають різноманітний склад для задоволення потреб копитних тварин різних видів.        Дефіціт мінералів і солі знижує продуктивність тварин, викликаючи також втрату апетиту, погіршення стану здоров'я і розлад репродуктивних функцій. Лизунці Royal® мають різноманітний склад для задоволення потреб копитних тварин різних видів. Тварини, щодня використовують збагачені мінералами лизунці, задовольняють свої потреби в солі і мінералах. При тривалому використанні лизунців зміцнюється імунна система, збільшується продуктивність тварин, підвищується якість вовни, молока і м'яса.


Мінеральний блок

Дефіцит мінералів і солі може призвести до втрати апетиту, зниження темпів зростання, зниження рівня лактації у поєднанні з безпліддям, а також ослаблення імунітету. Mинерально БЛОК постачає мінералами і сіллю всі види копитних тварин на всіх етапах продуктивності.

Середньодобова витрата блоку: 50 г / день на одну корову / кінь, 15г / день на одну вівцю / козу. Максимальна кількість тварин на 1 блок: 5 корів / 20 овець.


Блок Експерт

Блок Експерт розроблений спеціально для м'ясного напряму в ВРХ і призначений для постачання тварин таким рівнем солі і мінералів, який необхідним для збільшення маси їх туші. Цей лізунец містить сірку і хлорид амонію, які захищають від сечокам'яної хвороби та хвороб середнього вуха.

Середньодобова витрата блоку: 40 г / день на одну корову, 5 г / день на одну вівцю. Максимальна кількість тварин на 1 блок: 5 корів / 20 овець.


Кальцієво-фосфорний блок

Кальцієво-фосфорного БЛОК спеціально розроблений для потреб стельних і дійних корів. Високий рівень кальцію робить цей лізунец ідеальним також для телят. Високий рівень кальцію, фосфору, марганцю, кобальту, йоду та вітамінів А, D3, Е запобігає гіпокальцимії, остеомаляцію, анеструс, і безпліддя.

Середньодобова витрата блоку: 70 г / день на одну корову, 20 г / день на одного теляти. Максимальна кількість тварин на 1 блок: 5 корів / 10 телят.

Поділись!

Адреса:
79040, м. Львів, вул. Курмановича 2, офіс 321

Контактні дані:
Email: office@stemar.com.ua
Тел. +380674554499
Тел. +380671805025