simple mobile web site maker software

Комбікорм для риби (сімейство коропових) BestMix

Використання комбікорму в процесі вирощування риб прискорює темпи їх зростання. Комбікорм для риб має позитивний вплив на імунітет, поліпшує функціонування травної системи і інших внутрішніх органів.


Корм BestMix для риби однорічної сімейство коропових
BM ПК F1700:

Структкра: крупка з гранули 3-4мм або гранула 2,5-3мм
Набрякання гранули в воді: 15-20хв
Збереження гранули під час набрякання (не менше): 3год
Протеїн - 27%

Корм BestMix для риби двохрічної сімейство коропових
BM ПК F1711:

Структкра: гранула 3-4мм
Набрякання гранули в воді: 15-20хв
Збереження гранули під час набрякання (не менше): 3год
Протеїн - 23,5%
Обмінна енергія - 2500

Корм BestMix для риби трьохрічної сімейство коропових
BM ПК F1712:

Структкра: гранула 4-6мм
Набрякання гранули в воді: 15-20хв
Збереження гранули під час набрякання (не менше): 3год
Протеїн - 20%
Обмінна енергія - 2400

        Комбікорми ЕкоКорм містять всі необхідні компоненти і мікроелементи для розвитку і росту риби.

Склад: пшениця, кукурудза, соєве макуха, соя екструдованая, соняшникове шрот, вапняк, монокальцій фосфат, сіль, сода, амінокислоти, вітамінно мінеральний премікс, холін хлорид-, кокцидіостатик, мультивітаміни композиція, фітаза.


Виготовляється на німецьких компонентах Міаvit (світовий лідер з виробництва компонентів для кормів).

        

        Останнім часом все більше підприємців звертають свою увагу на гідрологічние об'єкти. Озера, ставки, стариці річок орендуються в цілях подальшого розведення прісноводної риби або раків. Мальки промислових порід риб також, як і інші сільськогосподарські тварини, вирощувані для реалізації, вимагають хорошого збалансованого харчування. І якщо короп і карась не дуже вимогливі до корму і водоймища (карасі можуть жити навіть на заливних полях і великих калюжах, харчуючись водоростями і дрібними комахами, які там живуть), то товстолобик, білий амур більш чутливі до умов та їжі.


        Нині багато виробників комбікормів, такі як BestMix, зрозумівши цю тенденцію ринку, розширили виробничу лінійку кормів, включивши до їх складу комбікорму для риб. Рецептури мають у своєму складі значну кількість інгредієнтів (до 40 штук в залежності від призначення). Кожен корм включає до свого складу кілька груп кормових засобів: макуха, шрот, борошно з бобових, зернові, висівки, елементи тваринного походження, мінерали. Рецепти підбираються як під конкретний вид риби, так і по її віку.


        У еталонному рецепті, на який рівняються більшість виробників комбікормів для риб, 9 інгредієнтів: шроти соняшниковий і бавовниковий, горох, ячмінь, пшениця, висівки пшеничні, борошно рибна, крейда. Шроти складають більше 50% вмісту мішка. Використання корму, найбільш близького до цієї рецептурою, дозволяє домогтися кращих результатів у вирощуванні промислової прісноводної риби за умови хорошого чистого водоймища з достатньою кількістю кисню і достатньою глибиною для підтримки кисневого обміну.


Склад : Пшениця, Кукурудза, Ячмінь, Макуха соєва, Єкструдат соєвий, Шрот соняшниковий,  Макуха соняшникова, Висівки пшеничні, Вапняк, Монокальційфосфат, Олія рослинна, Сіль, Амінокислоти: лізин, метіонин, треонін, Вітамінно-мінеральний премікс, Холін-Хлорид, Адсорбент мікотоксинів,  Антиоксидант,  Мультиензимна композиція, Фітаза .

Поділись!

Адреса:
79040, м. Львів, вул. Курмановича 2, офіс 321

Контактні дані:
Email: office@stemar.com.ua
Тел. +380674554499
Тел. +380671805025