top mobile site builder software download

Концентрати,преміксиFeedline

Білково-вітамінні добавки Feedline виробляються на високотехнологічному голландському обладнанні комбікормового заводу. В основі продукції - ретельно відібрана сировина,  яка проходить обов'язковий контроль якості у власній акредитованій лабораторії.  Наші Білково-мінерально-вітамінні добавки являють собою збалансовані набори білкової сировини, всіх необхідних тваринам і птиці вітамінів, мікроелементів, амінокислот і інших мікродобавок.

Премікси, концентрати(БМВД)
для птиці Feedline 

Різні початкові умови на птахофабриках вимагають диференційованого підходу до складу кормів і годівлі в цілому. Тому Feedline пропонує різні продукти для вирішення найскладніших завдань у птахівництві з погляду годування.

Премікси, концентрати (БМВД) 
для свиней Feedline 

Різні цілі відгодівлі і вихідні умови у господарствах вимагають диференційованого підходу до складу кормів і годівлі в цілому. Тому  Feedline пропонує різні програми годівлі і продукти для вирішення найскладніших завдань у свинарстві з погляду годування.

Концентрати(БМВД) 
для кролів Feedline

Різні вихідні умови на кролефермах вимагають диференційованого підходу до складу кормів і годівлі в цілому. Тому Feedline пропонує різні продукти для вирішення найскладніших завдань у кролярстві з погляду годування.

Концентрати(БМВД) 
для ВРХ Feedline

Для інтенсифікації молочного та м'ясного скотарства пропонуємо програму Feedline для великої рогатої худоби, що включає в себе повнораціонні комбікорма для молодняку ВРХ,  білково-вітамінні добавки для телят (м'ясної відгодівлі), а також білково-мінерально-вітамінні добавки і мінеральні корми для дійних і сухостійних корів.

Мінеральні лизунці Royal для худоби, овець, кіз, коней.

Дефіцит мінералів і солі знижує продуктивність тварин, викликаючи також втрату апетиту, погіршення стану здоров'я і розлад репродуктивних функцій. Лизунці Royal мають різноманітний склад для задоволення потреб копитних тварин різних видів.

Концентрати для риби Feedline

Концентрати для сімейства коропових для вирощування риби