best offline web page building software

Повнораціонні комбікорма
BestMix

Продукція торгової марки Best Mix користується популярністю у всіх сегментах вітчизняного тваринництва та птахівництва. У лінійці комбікормів BestMix є стартові, передстартові, ростові і фінішні корми для курей (бройлер, несучка), гусей, качок, перепелів, індиків, кроликів, свиней.

Комбікорм для бройлерів
BestMix

Бройлери - м'ясна порода птиці.

Найголовнішим для розвитку є правильне годування бройлерів збалансованим по вітамінам,  макро - та мікроелементам кормом. 

Комбікорм для птиці (кури, качки, гуси) BestMix

        Комбікорм BestMix є сучасним кормом,  який виготовлений із натуральної сировини та німецьких компонентів, є безпечним на 100%.

Комбікорм для індиків BestMix

        Індики більш вибагливі до харчування ніж бройлери. Тому на старті життя так необхідно забезпечити їх всіма необхідними компонентами.

Комбікорм
для кролів BestMix

        Вважається правильним відгодовувати кролів повнораціонним комбікорм Best Mix після відведення від матері , адже комбікорм BestMix містить в собі всі необхідні речовини для задоволення потреб організму кроля.

Комбікорм для поросят
BestMix

        У новонароджених поросят травна система дуже чутлива. Саме перші кілька днів є вирішальними для подальшого набору ваги поросят. Тому дуже важливо забезпечити високоякісну кормову базу негайно, з перших хвилин після народження поросят.

Комбікорм для перепілок
BestMix

        Для гарної яйценосності перепелам потрібен не тільки високий рівень кальцію, але й правильний баланс мінералів, вітамінів та життевоважливих складових корму.

Серія економних кормів ЕкоКорм

Економний корм ЕкоКорм.

Комбікорм для риби BestMix (сімейство коропових)

Корма для відгодівлі риби